Skip to main content

Jeseň v detskom kútiku

| COMIN | aktuality
459 videní

V detskom kútiku často zažívame niečo veľmi zaujímavé. Každý deň máme možnosť objavovať nové a vzrušujúce veci. A čo vlastne robíme? No, priatelia, to vám teraz povieme!

V týchto dňoch sme sa zamerali na krásy jesene a využívame tak príležitosť na to, aby sme získali trochu inšpirácie z prírody.

Naše milé tetičky nás učia, že jesenné listy zo stromov môžu byť skvostným materiálom pre naše umelecké diela. S veľkým nadšením zbierame rôznofarebné listy, a potom z nich vytvárame krásne jesenné obrázky. Vďaka tejto činnosti sa učíme o farbách, tvaroch a prírode okolo nás.

Ale predtým, ako sa v detskom kútiku pustíme do tvorivých diel, nezabudneme na naše rozcvičenie. Naše tety nám pomáhajú, aby sme sa rozcvičili a pripravili na tvorivú činnosť. Robíme zábavné cviky, ktoré nám pomáhajú uvoľniť naše telo a myseľ, aby sme boli pripravení na umeleckú činnosť. Je to ako malý tanček, ktorý nás nabudí a pripraví na naše tvorivé dobrodružstvá. Veľa sa popri tom aj nasmejeme. A po tej všetkej tvorivej práci si dávame prestávku na chutné jedlo.

Naše tety nám pripravujú občerstvenie, ktoré nám dodá energiu pokračovať. V detskom kútiku nám nič nechýba. Tvoríme aj s gaštanmi a plastelínou a popri tom všetkom sa učíme aj slovenský a anglický jazyk.

Ďakujeme vám všetkým, že môžeme takto objavovať svet okolo nás a stávať sa tvorivými a šťastnými deťmi spolu s vami!

Vaša Nikita, Angel, Eva, Denis a ďalší  👦🏻 👦🏻 👧🏻 👦🏻 👧🏻 👧🏻...

top